ما به شما اعتماد داریم : شما نیز کافیست یک بار از محصولات ما استفاده نمایید مطمئنیم تفاوت را احساس می کنید. از این قسمت در دوره کسب و کار شرکت کنید.

شبکه های اجتماعی

aparat

دوره الماسی کسب و کار اینترنتی

  • 18 مهر 1396
  • 5831
  • 0

فقط تا فرصت کوتاهی قیمت  80 درصد تخفیف خواهد داشت

چگونه شما میتونین در کمتر از وقتی که تصور میکنید استقلال مالی  داشته باشید.

مطمئنا بزرگترین دغدغه مردان و زنان غیرتمند ایرانی تامین مالی و در عین حال رسیدن به امورات  زندگی خود و خانواده می باشد و احتمالا شما هم که این قسمت رو مطالعه می کنین حتما این مشکل رو دارید.  بر اساس تحقیقات انجام شده بزرگترین مشکل کسانی که موفق نبوده اند یا همیشه در پی موفقیت هستند ولی هیچ وقت موفق نبوده اند این است که از وقت های اضافی خود استفاده نمی کنند . از شما می خوام که تایم های آزاد خود را که به بطالت می گذرد نگاهی بیندازید و ببینید چقد زمان هدر رفت داشته اید و یا چقدر شروع کاری را به فردا و فرداها سپردید .

کاری که بخواهد فردا شروع شود هرگز شروع نمی شود . پیشنهاد روان شناسان برای داشتن آرامش و سلامتی داشتن شغل مناسب هست . شما خیلی خوش شانس بوده اید که این متن رو مطالعه میکنید . خیلی ها نگرانند که نکنه به رویاهای خودشون نرسن . مدیکار دات کام با این دوره آنلاین تمام راه های هموار رو به شما نشون میده . شما بعد از این دوره میتونین یک کسب و کار خوب رو شروع کنین . همه دانشجویان این دوره مهارت ایده یابی و طراحی سایت برای کسب و کار خودشون رو یاد می گیرن . یک تبلیغ نویس حرفه ای و طراح خوب خواهید شد . دانشجویان این دوره میتوانند از تبلیغات رایگان ما استفاده کرده و مشاوره رایگان مادام العمر بهره ببرند . هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.

از آنجایی که بنده و مشاورین مدیکار در تمام مراحل همراه شما هستیم میخواهم به شما چیزی بگویم که امیدوارم عمق مطلب را بخوبی دریافت کنید . هنگام تصمیم برای کاری از ابتدای کار به فکر موفق نشدن نباشید . فراموش کنید که شما موفق نمی شوید . وقتی دوستانی بوده اند که موفق شده اند وقتی خود من از همین روش موفق شدم پس دلیلی ندارد که شما موفق نشوید . ولی تمایل دارم به شما تضمین بدهم که در صورتی که قدم های برداشته شده شما زیر نظر مشاورین ما باشد و موفق نشوید تمام وجه شما برگشت داده خواهد شد . شرکت در این دوره بدون هر گونه ریسک خواهد بود چون این دوره دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت می باشد. 60 روز فرصت دارید تا در صورتی که به هر علتی این دوره مورد رضایت شما نباشد با رضایت کامل وجه پرداختی شما را باز خواهیم گرداند. تنها کافیست که درخواست خودتون رو به ایمیل بخش پشتیبانی ارسال کنید.

 دوستان عزیز با بررسی های انجام شده اولین عاملی که باعث میشه آدمها موفق نشن ترس از شروع و اقدام می باشد . اگر این ترس در وجود تو هم هست از تو میخوام تا همین الان اقدام کنی تا موفقیت خودت رو تضمین کنی . دوست من اگر تصمیم گرفتی و بر ترس خودت غلبه کردی همین الان با شرکت در این دوره سراغاز تمام موفقیت های خودت رو رقم بزن .  

به خودت بگو همین الان میخواهم در این دوره شرکت کنم .

دوست من فراموش نکن که نداشتن شرایط اقتصادی خوب خیلی از مردم و اطرافیان ما رو درگیر کرده است . من خیلی علاقه دارم که با شرکت در این دوره الگوی اقتصادی برای دوستان و اطرافیان خودت باشی و برای اونها هم کار آفرینی کنی . اگر به تمام حرفهای من خوب فکر کردی و به این باور رسیدی که شرکت در این دوره ریسکی برای تو ندارد . با شرکت در این دوره اقدام خودت رو قطعی کن.

شما در این دوره مسلط  می شوید به تمام مراحل دوره کسب و کار که برخی از این موارد در زیر عنوان شده :

1.       شما یاد می گیرید که  کسب کار خودتون رو بدون دانش قبلی راه اندازی کنی (ارزش واقعی این قسمت بیش از 150هزارتومان)

2.       شما یاد میگیرید که چطور ایده خودتون برای کسب و کار را بیابید و اگر ایده ای دارید آموزش میبینید که چطور بررسی کنید که آیا این ایده به نتیجه می رسد یا خیر ؟ (ارزش واقعی این دوره 250 هزارتومان)

3.       شما یاد می گیرید که چطور بدون دانش قبلی سایت مورد علاقه خودتون رو در کمتر از یک روز راه اندازی کنید.(ارزش واقعی این دوره بیش از 180هزارتومان)

4.       شما آموزش میبینید که چطور یک کتاب الکترونیکی ، مقاله یا فیلم آموزشی و ... تولید کنید.(تولید محتوا ) (ارزش این دوره بیش از 220 هزارتومان)

5.       شما یاد می گیرید که چطور بدون نیاز به هیچ منبع دیگری ایمیل مارکتینگ رو از صفر تا صد خودتون انجام بدین .(ارزش این دوره بیش از 200 هزارتومان)

6.       شما یاد میگیرید که چطور با تلگرام کسب درآمد کنید و از شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات خودتون استفاده کنین(ارزش این دوره بیش از 70 هزارتومان)

7.       شما  روشها جذب ترافیک رو به صورت کامل آموزش می بینید.(ارزش این دوره بیش از 120 هزارتومان)

8.       شما دوره کامل آموزش جامع کسب و کار با اینستا گرام  را به عنوان هدیه از ما دریافت می کنید(ارزش این دوره بیش از 80 هزارتومان)

9.       شما آموزش می بیند که چطور تبلیغ نویسی کنید .(ارزش این دوره بیش از 320 هزارتومان)

10.   شما آموزش می بینید که برای کسب و کار خود چطور گرافیک مورد نظر خودتون رو با فتوشاپ طراحی کنید( در حد نیاز برای کسب و کار  اینترنتی)(ارزش این دوره بیش از 30 هزارتومان)

11.   هدیه ویژه  مدیکار دات کام به دانشجویان این دوره : مشاوره رایگان نامحدود با کارشناسان مدیکار در زمینه دوره

12.   آپدیت تمامی قسمت های دوره به صورت مادام العمر و کاملا رایگان

13. تحویل یک سایت آماده(ارزش این دوره  حداقل یک میلیون )

14. کمک برای راه انداری فروشگاه تلگرامی(ارزش این دوره  حداقل 500 هزار تومان )

15. در صورتی که ایده ای ندارید یک ایده ناب در اختیار شما قرار داده می شود

ارزش واقعی کل دوره بیش از 4000000 تومان است .

سوالات متداول که خیلی ها میپرسن.

سوال اول: این دوره مناسب چه افرادی می باشد ؟

دوره کسب و کار از شروع کسب و کار تا به نتیجه رسیدن کسب و کار توسط گروه مدیکار آموزش داده شده است. پس افرادی که می خواهند کسب و کار را شروع کنند یا افرادی که نمیدونن چیکار کنن و همچنین افرادی که کسب و کار خود را دارن و نمی تونن موفق بشن.

سوال دوم: آیا برای این دوره نیاز به علم کامپیوتر است؟

جواب: خیر ، مناسب همه افرادی که تحصیلات در رشته های مختلف دارند.(دبیرستان به بالا )

سوال سوم : چرا مبلغ این دوره کم می باشد ؟

جواب : این دوره تا زمان محدودی با این قیمت عرضه می شود بعد از اتمام زمان تخفیف به قیمت اصلی بر می گردد. هر چند قیمت این دوره بدون تخفیف هم از ارزش واقعی خیلی کمتر است.

سوال چهارم : چه مدت طول می کشد تا به درآمد زایی برسم ؟

جواب : اگر بخواهید و از مشاوره های ما استفاده کنید بین یک ماه و سه ماه بستگی به تلاش و آموزش صحیح فایل ها و همچنین عمل گام به گام است

سوال پنجم: چه گارانتی برای موفقیت می دهید ؟

گارانتی بازگشت وجه و اثربخشی را فراموش کنید... دلیل شما از شرکت در این دوره این نیست که وجه پرداختی خودتان را دریافت کنید، شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید چون از صمیم قلب دوست دارید کسب و کار اینترنتی موفقی را برای خود ایجاد کنید. بنابراین به جای گارانتی اثربخشی، پیشنهاد بهتری برای شما دارم...

هر کجا که شما احساس کردید نیاز به کمک برای موفقیت در این دوره و در نهایت کسب و کار خودتان دارید با مشاوره های مدیکار این مرحله را هم رد می کنید.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما توسط ما و بررسی سایت، عناوین، متن های تبلیغاتی، محصولات تولید شده، ترافیک جذب شده و .... هر موردی که بهش نیاز داری. تا زمانی که به اولین درآمدزایی خودت نرسیدی پیشت هستیم.

اگر در مدت 90 روز حضور در دوره و این برنامه ی آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان زده نشدید، و اولین کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکردید، ما شخصا وارد عمل خواهیم شد! و تمامی پشتیبانی و راهنمایی های اضافی ای که می تواند به شما کمک کند تا به مقصد مورد نظرتان برسید را به شما خواهیم داد تا بتوانید کسب و کار  خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی و سودآوری برسانید.

در صورتی که این امر محقق نشد تمام وجه پرداختی شما طی به شما عودت داده می شود. گارانتی اثربخشی این دوره  90 روزه می باشد.

 تا زمانی که خود شما دست به کار نشوید و اقدامی انجام ندهید ، همچنان خبری از ثروت و موفقیت مالی نخواهد بود و از اینکه نمی توانید به اهداف و آرزوهای خودتان جامه عمل بپوشانید رنج خواهید برد آیا وقت آن نشده که دست به کار بشید و کاری برای آینده مالی خودتون انجام بدید.

 

در صورت هر گونه سوال به شماره مهندس مهدی سنجه ونلی 09113760780 از طریق تلگرام  پیام بفرستید یا با مشاورین ما تماس بگیرید و در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

در صورتی که تمایل دارید با مدیر سایت ارتباط برقرار کنید : mehdi_s255@yahoo.com

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
دوره  الماسی کسب و کار اینترنتی

به اشتراک بگذارید

دوره الماسی کسب و کار اینترنتی

98,000 تومان

خرید این دوره

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط