ایده یابی برای کسب و کارهای نو

ایده یابی برای کسب و کارهای نو

5 تير 97 0 نظر

در این ویدئو قصد دارم چند دقیقه در رابطه با دوره ایده و ایده پردازی باهات حرف بزنم و توضیحاتی درباره این موضوع بهت بدم . 

من عمران گیلکی هستم یکی از اعضای گروه مدیکار ، خیلی خوشحال هستم که میتوانم چند دقیقه ای رو با شما دوستان عزیزم بگذرانم . در این ویدئو قصد دارم چند دقیقه در رابطه با دوره ایده و ایده پردازی با شما حرف بزنم و توضیحاتی را درباره این موضوع شما بدهم . اگر فردی بخواهد کسب و کاری داشته باشد ، حتما باید یک ایده و برای اون ایده یک برنامه داشته باشد . خیلی از افراد هستند که وقتی کسب و کاری را راه اندازی میکنند یا ایده ندارند و فقط توی مغازه خودشان نشستند و منتظرند تا مشتری به آنها مراجعه کند و یا اگر ایده ای هم دارند ، ایده ای هست که قبلا توسط فرد یا گروه دیگری اجرا شده است . برای برطرف کردن این مشکل باید یک ایده نو و جدید داشته باشید.

اما چگونه باید به ایده برسید؟؟

ما به شماکمک میکنیم تا به یک ایده ناب برسید. گروه مدیکار برای این مشکل محصولی آماده کرده است که با استفاده از آن می توان خیلی راحت به ایده رسید . در این محصول به شما ایده هایی را آموزش میدهیم که با استفاده از آنها خیلی راحت میتوانید به در آمدزایی برسید . به عنوان مثال ایده هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که نیاز به سرمایه دارند یا نیاز به سرمایه ندارند و یا نیاز به علم کامپیوتر دارند و یا نیاز به علم کامپیوتر ندارند . در هر کسب و کاری برای رسیدن به ایده گاهم هایی وجود دارد که ما به شما کمک میکنیم تا به کمک این گام ها به ایده مورد علاقه خودتان برسید .

من از شما سوالی دارم که با چند ثانیه فکر میخواهم جواب آن را به خودتان بدهید ؟

شما کجا میتوانید محصولی پیدا کنید که به شما ایده معرفی بکند؟ با اطمینان خاطر میتوانیم بگوییم ، در سطح استان چنین محصولی وجود ندارد اما شما این شرایط را دارا هستید که این دوره کم یاب را از ما تهیه کنید ، ضمنا این دوره با قیمت خیلی خیلی مناسب ارائه شده پس همین دلیل محکمی است که شما این دوره را صد در صد از ما  تهیه بکنید ، این گروه روی این دوره ماه ها تلاش کرده و تجربه چند ساله خودش را برای تهیه این دوره گذاشته است تا بهترین محصول ، با بهترین کیفیت را به کاربارن خودش ارائه بکند . برای این که بیشتراین محصول رو بشناسید چند دقیقه از آن را در ویدئوی بالا میبینید .

همونطور که دیدید این دوره با بهترین کیفیت محتوا و همینطور تصویر و صدا برای شما عزیزان تهیه شده است ، طوری که لایق شماست .

اما اگر دوست دارید از این دوره تخفیف بگیرید ، میتوانید از راهی که به شما پیشنهاد میکنیم استفاده کنید . با معرفی یکی از دوستانتان برای شرکت در یکی از دوره ها و یا تهیه یکی از محصولات گروه مدیکار صاحب بن تخفیف 50 % بشوید . بعد از معرفی فرد مورد نظر همکاران ما برای شما کد تخفیف اختصاصی ایجاد میکنند و در اختیار شما قرار مدهند تا بتونید با 50% تخفیف صاحب این دوره ارزشمند بشوید .

شاید فکر کنید که شرکت در این دوره ریسک باشد اما ما برای این که با خیالی راحت در این دوره شرکت کنید ، شرایطی را ارائه کردیم که بتوانید با خیالی آسوده در این دوره شرکت کنید . شرط ارائه این محصول این است که اگر فردی بعد از این که این دوره را تهیه کرد و به هر دلیل از دوره ناراضی بود ، این امکان وجود دارد که فرد مورد نظر در خواست خودش رو ارائه کرده  و وجه پرداختی خودش را باز پس بگیرد و تاکید هم میکنم که پرداخت وجه بدون قید و شرط خواهد بود . بنابرین به راحتی میتوانید این دوره را از همینجا تهیه کنید و از ایده هایی که در آن پیشنهاد شده یک کسب و کار را برای خودتان راه اندازی کنید ، پس وقت را از دست ندهید ، از همین صفحه روی دکمه خرید نسخه دیجیتالی کلیک کنید ، مراحل پرداخت را به آسانی طی و در این دوره ارزشمند شرکت کنید .

 

کلمات کلیدی
ایده

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh